Logo BIP Logo ePUAP
Biuletyn Informacji Publicznej
herb jednostki
Miejskiego Zarządu Dróg i Mostów
System eBoi

eBoi
Jak załatwić sprawę?

System eWrota

eWrota
BIPy jednostek organizacyjnych.

INFORMACJA O UNIEWAŻNIENIU POSTĘPOWANIA O UDZIELENIE ZAMÓWIENIA PUBLICZNEGO prowadzonego w trybie przetargu nieograniczonego na zadanie pn: Zimowe oczyszczanie i utrzymanie czystości na terenie miasta Jaworzna z podziałem na trzy rejony

 

Jaworzno, 16 czerwca 2015r.

 

MZDiM.SA.271-27/10/2015

 

 

ZAWIADOMIENIE O UNIEWAŻNIENIU POSTĘPOWANIA O UDZIELENIE ZAMÓWIENIA PUBLICZNEGO


 

dotyczy: postępowania o udzielenie zamówienia publicznego prowadzonego w trybie przetargu nieograniczonego na zadanie pn: "Zimowe oczyszczanie i utrzymanie czystości na terenie miasta Jaworzna z podziałem na trzy rejony".

 

Działając na podstawie art. 93 ust. 3 ustawy Prawo zamówień publicznych (tekst jednolity Dz. U. z 2013r. poz. 907 z późn. zm.) Zamawiający informuje, że postępowanie o udzielenie zamówienia zostaje unieważnione.

Uzasadnienie faktyczne i prawne

1) Zgodnie z dyspozycją art. 93 ust. 1 pkt 4) ustawy Pzp Zamawiający unieważnia postępowanie z uwagi na to, że w przedmiotowym postępowaniu na Rejon 1 cena najkorzystniejszej oferty przewyższa kwotę, którą Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia.

2) Zgodnie z dyspozycją art. 93 ust. 1 pkt 4) ustawy Pzp Zamawiający unieważnia postępowanie z uwagi na to, że w przedmiotowym postępowaniu na Rejon 2 cena najkorzystniejszej oferty przewyższa kwotę, którą Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia.

3) Zgodnie z dyspozycją art. 93 ust. 1 pkt 1) ustawy Pzp Zamawiający unieważnia postępowanie z uwagi na to, że w przedmiotowym postępowaniu na Rejon 3 do upływu terminu składania ofert nie złożono żadnej oferty.

 

 

 

Metadane - wyciąg z rejestru zmian

Akcja Osoba Data
Dodanie dokumentu: Agnieszka Pluta 16-06-2015 14:25
Osoba, która wytworzyła informację lub odpowiada za treść informacji: Agnieszka Pluta 16-06-2015
Ostatnia aktualizacja: Agnieszka Pluta 16-06-2015 14:25